Baby's Health By BabyBus

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45 MB
  • Version 4.24
  • Dil İngilizce
  • Firma BabyBus
Çocuklara hijyen kurallarını öğretmek artık çok daha kolay. Bu oyunu hemen indirin ve çocuklar eğlenirken öğrensin.

 Anne ve babalar her şeyden önce çocuklara sağlık kurallarını ve hijyen olmayı öğretirler. Çocuklar bazı kuralları uygulamada zorlanır veya önem vermezler. Bunun gibi durumların üstesinden gelmek için çocuklara bu kuralların oyun ile öğretilmesi gerekmekte. Çünkü çocukların en etkili öğrenme yolu oyundur. Oyun ile kuralları daha kolay öğrenirler ve bir daha unutmazlar.Anne ve babaların işini kolaylaştıran bu oyunda çocuklara sağlık kuralları öğretilmektedir.

 Diş fırçalama, elleri yıkama, odayı toplama, banyo yapma ve her sabah yüzü yıkama gibi günlük yaşamdaki sağlık kurallarını kapsayan bu oyunda çocuklar bu görevleri titizlikle yerine getirmek zorunda. Oyunun ana kuralı temizlik kurallarını eksiksiz olarak yerine getirmek. Çocuklar oyunda bu kuralları hem eksiksiz öğrenecekler hem de günlük yaşamda da uygulamaya çalışacaklar. Özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişimi göz önüne alınarak hazırlanan bu oyunda pek çok çocuk gelişim uzmanının katkısı var. Çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını önemli tutan bu oyunda çocuklar artık çok daha sağlıklı ve temiz olacaklar.

 Çocukların eğitimi için çok güzel özelliklere sahip olan bu oyunu siz de hemen indirmelisiniz. Bu oyuna sahip olmak için oyunu indir butonuna basmanız yeterli. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyun sayesinde çocuklar artık çok daha düzenli, sağlıklı ve titiz olacaklar. 

Daha Fazla Göster
Baby's Health By BabyBus indir